RSS

Siostry zostają dłużej

12 Wrz

Wizytacja miała się zakończyć w piątek, ale huragan pokrzyżował wszystkie plany. Najpierw oczekiwaliśmy, aż dotrze tutaj, potem skierował się na Stany Zjednoczone, więc nasze siostry musiały czekać, aż linie lotnicze przełożą im bilety. Dlatego zostały z nami dłużej. 

Obie wizytatorki łatwo odnalazly się w warunkach, w ktorych żyjemy. S. Anna Maria spędziła 30 lat w Kenii, dlatego szybko nawiązywała dobre relacje z dziećmi. Okazało się też, że świetnie i chętnie gotuje. Jak zwykle Pan Bóg wszystko przewidział. Nawet to, że siostry będą musiały tu wykonywać swoje obowiązki wobec Zgromadzenia: czasem pojawiał się prąd i internet!

 


 
1 Komentarz

Opublikował/a w dniu 12/09/2017 w Uncategorized

 

One response to “Siostry zostają dłużej

  1. Halina

    14/09/2017 at 10:02

    Zobaczyłam na Waszych fotkach znaną z przeszłości ( z widzenia)s. Marię Annę. Odwiedzając we wczesnych latach 70-tych s. Cherubinę na Narbuta zauważyłam pełną wdzięku dziewczynę w kloszowej spódniczce mini,która podawała do stołu. S. Cherubina czasem zapraszała mnie na pyszny obiad w wykonaniu s. Beniaminy…Jeszcze nie była Felicjanką ,ale dotarło do mnie ,że ma takie plany…Ach, jakie zmiany dzieją się w czasie…
    Pozdrowienia dla Misji… Halina

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: