RSS

Dziś świętujemy

02 Lu

Na początek dnia – msza święta na święto Ofiarowania Pana Jezusa. Poświęcenie świec i procesja na wejscie. Dzięki obecności madame Omanie miałyśmy nawet specjalną oprawę muzyczną. Na koniec otrzymałam błogosławieństwo urodzinowe. Potem okazało się, że s.Marilyn upiekła sernik z jagodami z sera i galaretki przywiezionej ze Stanów. 

Na 15.00 zaprosiłyśmy młodzież i dzieci. Tego dnia świętowaliśmy urodziny czterech naszych podopiecznych i moje. Zorganizowałyśmy grę w bingo – to dla naszych dzieciaków ulubiona forma świętowania, bo każdy dostaje jakąś nagrodę. Nie zabrakło, oczywiście, słodyczy i napojów. A ja dostałam stos liścików z życzeniami. Taki tu mają – uważam że piękny – zwyczaj: na urodziny przychodzi się z dobrym słowem wypisanymi na czym kto ma (dobrze jest samemu przygotować na ten cel uroczystą kartkę). Moje życzenia możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej – niektóre dzieci postarały się nawet specjalnie dla mnie napisać po angielsku! 

Poźniejszym popołudniem spotkanie z ekipą naszej mobilenej przychodni (przynieśli dla mnie urodzinowy tort!), a na zakończenie tego dnia – adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Bogu niech będą dzięki!

 

 
1 Komentarz

Opublikował/a w dniu 02/02/2017 w Uncategorized

 

One response to “Dziś świętujemy

  1. slowfaith

    03/02/2017 at 04:06

    Piękne życzenia. Nie zostaje nic innego jak się do nich dołączyć. Dużo siły, zdrowia, radości i wszystkich innych potrzebnych rzeczy w tej pięknej i trudnej posłudze. P.s sernik wygląda pysznie 🙂

     

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: