RSS

Yvon daje nam swoje błogosławieństwo

08 Gru

Nasz felicjański brat w Chrystusie, Yvon, napisał piękny komentarz pod naszym ostatnim postem (w wersji angielskiej). Chcemy się z wami podzielić jego treścią: „Czuję, że jest to dla mnie wielkie błogosławieństwo – możliwość służby mojemu Panu w taki sposób. To, co otrzymałem od Was i przez Was jest o wiele większe niż to, co mógłbym kiedykolwiek Wam dać. Wiem, że musicie wyjechać, ale nie mogę powstrzymać się od smutku z tego powodu. Czuję ból ojca, który wydaje za mąż dwie swoje córki. W tym samym czasie cieszę się razem z Wami, moje córki, bo osiagnęłyście to, po co zostałyście posłane. Jestem szczęśliwy ze względu na ludzi w Jacmel, którym będziecie służyć. Zawsze będę miał dług wdzięczności wobec Was za to, że przez Was odnowiła się moja duchowość, za to, że objęłyście swoją troską moje szkoły dla najuboższych “Pou Solèy Leve”, za to, że pokochałyście te dzieci, jak swoje własne. Dziękuję, że z miłością przyjęłyście wszystkich z mojego otoczenia. Dziękuję za umocnienie mojej wiary i ufności, że kto daje – zawsze otrzymuje więcej, niż mógłby kiedykolwiek dać…. Bo dając – otrzymujemy. Tak więc idźcie, Siostro Marilyn i Siostro Ingo, z moim błogosławieństwem, moją wdzięcznością i miłością. Wiedzcie, że zawsze macie miejsce w moim sercu i w moim domu. Niech Bóg wam błogosławi”.

20121208-104356.jpg

 
3 Komentarze

Opublikował/a w dniu 08/12/2012 w Uncategorized

 

3 responses to “Yvon daje nam swoje błogosławieństwo

 1. AgnP.

  08/12/2012 at 14:08

  Piękne… Dziękuję Ci, Ivon, za opiekę nad Moimi Siostrami i za to piękne słowo…

   
 2. s. Jana Sz.

  10/12/2012 at 08:12

  Niech Bóg będzie uwielbiony za wszystko, co czyni przez Was. I za tych, którzy dają świadectwo o Prawdzie Waszej posługi. Ewangelizacji. Nowej ewangelizacji…

   
 3. sorellaj

  13/12/2012 at 18:49

  Yvon – dziekuje za piękne słowa błogosławienstwa a przede wszystkim tak otwarte serce dla moich Sióstr…tylko dobre drzewo wydaje dobry owoc! W błogosławienstwie objawia się Chwała Boga..

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: