RSS

„… Jeśli ziarno pszenicy, wpadłszy w ziemię, nie obumrze…” J 12,24

09 Paźdź

Jesteśmy już z powrotem w Port-au-Prince w domu Ivona. Tu zaczynamy już dziś świętować dzień błogosławionej Matki Angeli Truszkowskiej – założycielki naszego Zgromadzenia. Z tej okazji chcę podzielić się słowami z naszego pierwszego Transitusu Matki Angeli na haitańskiej ziemi:

„Miłujące serce Matki Angeli dało poczatek naszej felicjańskiej rzeczywistości. Pragnęła rozdać siebie jak chleb. Pragnęła oddać się całkowicie. Matka posłała swoje córki do miejsc opuszczonych przez wszystkich, ponieważ ich powołaniem jest poświęcenie bez granic”.

W to nasze święto ja i s. Marilyn łaczymy się w modlitwie z każdą felicjanką, gdziekolwiek i w jakimkolwiek „miejscu opuszczonym przez wszystkich” pracuje, z naszymi rodzinami i przyjaciółmi na całym świecie. Matko Angelo, módl się za nami!

20121009-213944.jpg

20121009-214005.jpg

 
3 Komentarze

Opublikował/a w dniu 09/10/2012 w Uncategorized

 

3 responses to “„… Jeśli ziarno pszenicy, wpadłszy w ziemię, nie obumrze…” J 12,24

 1. AgnP.

  10/10/2012 at 01:11

  Najlepsze życzenia z okazji Święta Założycielki Zgromadzenia dla wszystkich Felicjanek na świecie, a szczególnie dla Misjonarek na Haiti! Wielu ludzi modli się za Was!

   
 2. sorellaj

  10/10/2012 at 06:19

  Drogie Siostry,pozdrawiam serdecznie-sercem i modlitwą wędruje z Wami po haitańskiej ziemi..tak odczytuje na ten czas moje misjonarskie powołanie…dobrze że ” iskra charyzmatu naszej Matki Angeli spadła na tę ziemie”…niech zapłonie przez Waszą obecność wielkim płomieniem.Dziś szczególnie bedę pamietać przy Relikwiach Matki.Pokój z Wami!

   
 3. Halina

  10/10/2012 at 14:40

  Pamiętam także o Waszych sprawach…a wiec sił i zdrowia do tego wszystkiego co razem z Matką Angela przychodzi nieść na codzień! Halina

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: